Płotki Reklamowe


Jedna z nowości w naszym asortymencie, płotki pozwalają na ekspozycje swojej reklamy w nowoczesny sposób. Długość płotku jest w zasadzie nieograniczona, dzięki naszemu systemowi "Płotka podstawowego", do którego można dołączyć dowolną ilość "Płotków dodatkowych". Nasz produkt jest w 100% Polskim wyrobem, jest trwały i odporny na niekorzystne warunki pogodowe. Poniżej przedstawie naszą ofertę reklamową:

Płotek Standard

Płotek reklamowy standard

Klasyczne rozwiązanie dla płotków reklamowych, Poszycie jest banerem z oczkami, które jest przymocowane do poprzeczek poprzez specjalne elastyczne gumki. Bardzo popularne rozwiązanie wystawnicze w wielu przedsiębiorstwach.

Płotek Class

Płotek reklamowy class

Najpowszechniejsze rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Niebywałym atutem tego systemu reklamowego jest możliwość dowolnej wymiany poszyć z obu stron płotka. Zestaw zawiera: stelaż, torbę do przechowywania i transportu, przednie poszycie wraz z mocowaniami.

Płotek Premium Class

Płotek reklamowy premium-class

Płotek reklamowy PREMIUM CLASS jest to najbardziej uznane rozwiązanie wystawiennicze, dzięki prostocie swojej konstrukcji i łatwości montażu. Najwyższej klasy aluminium cechuje się wręcz niewiarygodną wytrzymałością, stąd też jest to produkt z najwyżej półki

Płotek BOARD

Płotek reklamowy board

Ciekawą, a zarazem wyjątkową propozycją z naszej oferty niewątpliwie jest płotek reklamowy BOARD. Jest to (jak sama nazwa wskazuje) tablica na której zaprezentować można swoją reklamę. Do wyboru mają Państwo 4 formaty. Materiał reklamowy to płyta PCV.

Sandwich Reklamowy

Płotek reklamowy sandwich

Unikatowy, DWUSTRONNY przenośny sytem wystawienniczy. Dzięki sprężystym właściwością włókna szklanego poliestrowe poszycie układa się w specyficzny sposób na kształt "kanapki" nie marszcząc się. Całość konstrukcji po przytwierdzeniu szpilami sprawdza się również w ekspozycjach zewnętrznych.